Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szememről fájhat a fejem?

A szememről fájhat a fejem?

Figyelt kérdés
nem vagyok szemüveges, a látásommal semmi baj nem volt eddig.. de annyira szokott fájni a fejem,hogy megmozdulni nem birok vele néha.. és úgy érzem olyankor hogy a szemem is lüktet.. szerintetek a szememről fájhat a fejem? menjek vele szemészetre,vagy ne.?

2012. okt. 26. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előfordulhat. Először úgyis szemészetre küldeni minden orvos.

Bár őszintén szólva - szemüvegesként - nem hiszem, hogy ennyire erős fejfájást okoz olyan szemprobléma, amit egyébként nem veszel észre (tehát jól látsz).

2012. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem is volt ilyen. Ha kifáradt a szemem, bizony, fájt tőle a homlokom, a szemgolyóm. Nézesd meg szemésszel.Hiába érzed, tökéletes a látásod, lehet, már egy gyenge szemüveges segítségre szükséged van.
2012. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm.. :) akkor majd kapok egy szemüveget .. ? számítsak rá.. ?:DD
2012. okt. 26. 14:35
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha valakinek kivan tágulva a pupillája az mit jelent?.. az is szemüveges lesz.?
2012. okt. 26. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze fájhat a fejed látásprobléma miatt is, de írtad, hogy lüktet. Leginkább migréned van.

Szemészetre mindenképp menj el, ott rögtön kizárják, hogy van-e probléma vele vagy sem.Ha a szemeddel minden rendben érdemes további vizsgálatot csináltatni.A migrénes fejfájást gyakran kíséri szemfájdalom, fénykerülés , még akár hányinger, hányás is.

2012. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed semmi baj a látásoddal, akkor szerintem nem a szemeddel van a gond. Inkább a fejedtől fáj a szemed... mint nekem. Én el is mentem mindenféle vizsgálatra, majd kiderült hogy epilepsziás vagyok. Nem a rohamos, hanem a fejfájós fajta, ezek szerint ilyen is van. De lehet akár agydaganat is. Szóval vizsgáltasd ki minél hamarabb.
2012. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!