Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Biztonságos internetről...

Hasila12345 kérdése:

Biztonságos internetről rendelni kontaktlencsét? Akinek van tapasztalata az internetes kontaktlencse vásárlással kapcsolatban az legyen szives leirni a tapasztalatát. Akár jó vélemény akár rossz.

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem jó tapasztalatai vannak netes vásárlással kapcsolatban. Mi a lencsek.hu-ról rendeltünk lencsét és meg vagyunk vele elégedve. A diszpécser lelkiismeretesen válaszolt minden kérdésünkre, az átvétel akadálymentes volt és nem utolsó sorban a kontaktlencse is jó szolgálatot tesz.:)
2012. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én mindig netről rendelem, mellette persze eljárok vizsgálatra.

A lencsékkel soha nem volt bajom, mostanában a [link] és a [link] oldalakról rendeltem.

Egyedül a [link] -nál volt annyi baj, hogy a megrendelésem után hetekig vártam, nem jött meg, írtam nekik, felhívtam őket, csak annyit mondtak, hogy várjak. De addig nekem elfogyott a régi.


A kontaktlencsethordok még ajándékokat is küldött, a lencsek.hu-nál pedig lehet pick point átvétellel kérni, nem kell otthon lenni és este 8-kor is átvehetem az Inmedioban.

2012. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindkettőtöknek a hasznos válaszokat. De még azért mindig vannak kétségeim az internetes kontaktlencse rendeléssel kapcsolatban. Még egyenlőre nem rendelek, több megerősitést várok :)
2012. okt. 29. 18:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Milyen kétségeid vannak és miért? Veszteni valód nincs. Nem muszáj előre fizetni, lehet utánvéttel is a legtöbb helyen. A csomagot kibonthatod még fizetés előtt, megnézheted mit kaptál, hogy eredeti-e, bármi gond van vissza is küldheted azonnal. De nekem gondom még nem volt soha ilyesmivel, külföldről is szoktam rendelni, Magyarországról is. Mikor hol olcsóbb...

[link]

[link]

[link]

Ezekről az oldalakról már rendeltem gond nélkül többször is.

2012. okt. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
lencsek.hu és eoptika.hu innen rendeltem nincs velük semmibaj. ne hogy azt hidd hogy hamisitványt kapsz vagy ilyen sőt még mindig újakat is 1-2 hónapja gyártották öket általában. ha annyira félsz rendelj johnson and johnsont ott 123 as szám van gravirozva a kontaktlencsébe a kiforditás végett de igy ellenörizheted hogy télleg az e mert másik gyártó nem csinál ilyet:)
2012. okt. 30. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

eoptika.hu

Én innen rendeltem, 1-2 napon belül megkaptam a lencséket, amik tökéletes állapotban voltak. Csak javasolni tudom.

2012. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is mindig az eOptika.hu-tól rendelek. Olcsók, kedvesek és az én lencsémet 2 nap alatt szállítják. Ha valami kérdésem van emailen gyorsan válaszolnak. Átveheted Pesten személyesen is a rendelésed, vagy futárral, de pl. Pick Pack Ponttal ingyenesen szállítanak. Szerintem szuperek
2012. okt. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lencsék.hu-ról rendelek. Van pick-pack pontos szállítás tehát nem kell mindig megbíznom vkit a családból hogy figyelje a futárt mert napközben dolgozok. Bemegyek az Inmedióba és átveszem.

Rendesek voltak a múltkor ,mert 6db-os kiszerelést vettem és nem volt, ezért küldtek 2 3db-osat a 6db-os áráért. 2 3db-os azért drágább mint 1 6db-os.


A boltban minden nagyon drága úgyhogy én amit tudok azt a netről rendelem.

2012. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok segitséget!
2012. nov. 8. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!