Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A nagymamám most gyengén látó...

Kumar2 kérdése:

A nagymamám most gyengén látó és nagyon valószínű, hogy egy éven belül ez is csak szép emlék lesz. Tudtok esetleg számára valami elfoglaltságot ajánlani?

Figyelt kérdés
Sajnos TV-t már most se nagyon tud nézni és olvasni se tud, és a téli hónapokban már csak a rádió marad neki. Szeretnék találni neki valami hosszabb elfoglaltságot, valami játékot esetleg amivel el tudja terelni a gondolatait. Ha tudtok valamilyen konkrét termékről vagy ahol ilyen dolgokat lehet venni, kérlek írjátok meg.
2012. okt. 30. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Van például vakoknak való kártya, bár nem tudom, hol lehet kapni.
2012. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a mek.oszk.hu-n van fent pár hangosküny, klasszikusok azt hiszem. Lehet tetszene neki, egy mp3 lejátszón tudná hallgatni.

Tv-t egyébként még nyugodtan nézhet attól, hogy nem látja a képet. Néha biztos hogy lesznek olyan részek amit nem ért egy filmből, de pl. Hiradót, Naplót, meg igazából sok mindent lehet úgy is követni, hogyha nem látja az ember a képeket. Megszokni Mondjuk fura lesz neki hogy már csak hallja a dolgokat, de szerintem csak idő kérdése, bíztassátok erre szerintem. :)

2012. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja, játékokat egyébként a MVGYOSZ segédeszközboltjában tudtok vásárolni. A kínálatot nem ismerem, de fent van az árulista a honlapon. Postán is meg lehet rendelni amit kinéztetek.
2012. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a tanácsokat, hálás vagyok.
2012. nov. 3. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!