Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Maxidex nevű szemcseppet...

Maxidex nevű szemcseppet lehet-e közvetlen, egyszerűen csak a szembe csepegtetni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
igen.
2012. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy gondoltad másképp becseppenteni?

Lehet, de csak allergiás, nem fertőzéses gyulladás esetén.

Ha baktérium okozza akkor nem szabad !!!

Azért vényköteles, mert szteroidot tartalmaz.Orvos dönti el, hogy alkalmazható-e az adott tünetekre.

2012. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy ,hogy a tájékoztatóban úgy van megírva, hogy az alsószemhéj alá kell cseppenteni. És mi van, ha ez nem sikerül....
2012. nov. 9. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:

nyuszikah, oszt az also szemhejad szerinted nem a szemed resze? az mar a szemed! nem csak a feher resz, az!

figyu, ha ezt felirtak neked, akkor latott orvos, nem igaz? mit mondott a pislogasi szokasaidra?:)

2012. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem ezeket a pislogási szokásos leveleket....

Nos beállsz a tükör elé. Jól lehúzod az alsó szemhéjadat a mutató ujjaddal / jó ha fény is/. Így a szemgolyód és az alsó szemhéjad között lesz egy kis árok. Ide közvetlenül becseppentesz 1 esetleg 2 cseppet a Maxidex-ből és most elkezdesz pislogni, hogy jól eloszlasd a szemgolyódon. Ugyanezt megismétled a másik oldalon.

2012. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsokat :D De nem nekem kell, én csak más helyett érdeklődöm. Elnézést, ha rosszul fogalmaztam, nyuszika :D
2012. nov. 9. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!