Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egyik napról a másikra megroml...

Egyik napról a másikra megromlott a szemem, van ilyen?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kb. vasárnap este néztem a Tv-t, olvastam, minden rendben volt. Másnap volt egy rettenetes migrénes fejfájásom és nagyon erős fronthatás volt. Az nap fájt a fejem, szédültem, homályos lett a látásom ez kb. 3 napig borzalmas volt.Egyszerűen elviselhetetlen volt, nem szivesen mentem ki a lakásból, zavart a fény, az emberek és forgott velem miden. Azóta voltam orvosnál, azt mondja kötőhártya-gyulladásom van és száraz a szemem, na és persze a legbosszantóbb a látászavar. Szedek vitamint /fekete áfonyát a szemre/ rendben van a vérképem és mégis makacsul fennáll a látászavarom. Mi okozhatja /cigi, ital stb./ nincs, soha nem is volt. Mos 2 féle cseppet kapok+szemszárazságra. Rendbe jöhet még vagy mostmár így marad?

2012. nov. 10. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el a szemészetre, ott megtudják mondani.
2012. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

rendbejöhet

én 2 hónapig láttam rosszul a bal szememre, szintén szemszárazság+ végig be voltak gyulladva a szemem fölött azok az izék (nyirokcsomók vagy nemtudom).

kaptam szemkrémet, szemcseppet, meg szemszárazságra is

aztán mikor elmúlt a gyulladás utána lassan javult és a szemszárazság sem volt annyira zavaró mert nem dörzsölte a szemem a beduzzadt felső szemhéj.

reméljük a tied is hasonló

2012. nov. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, ez glaukómás roham előjele is lehet, de nem akarlak megijeszteni. Szerintem nézess szemnyomást.
2015. nov. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!