Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » "Egyiptomi kötöhártya-gyulladá...

"Egyiptomi kötöhártya-gyulladás" volt valakinek? Olyan amit nem kezeltek ki antibiotikummal rendesen? Mik a következmények? Esetleg maradandó problémák?

Figyelt kérdés

2012. nov. 18. 17:33
 1/2 masni1 ***** válasza:

A betegség kötőhártya-gyulladással kezdődik, krónikus tünetei a trachomás csomó, papillaris hypertrophia (a látóidegfő túlburjánzása), a szemhéjak deformálódása, a pillaszőrök befordulása (trichiasis). A betegség látáscsökkenéssel vagy akár teljes vaksággal is járhat.

Állítólag nálunk nem fordul elő, trópusi betegség. Vizsgálja meg szemorvos, hogy tényleg az-e!

2012. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan nincs h egyiptomi vagy nem egyiptomi kötőhártya.

Én tavaly voltam Egyiptomba, és párnap múlva szemhély gyull. volt, de olyan h ki volt pörkösödve vastagon mind két szemhélyam, és viszkedett. Fogalmam nincs mitöl volt. Haza jöttünk és kaptam rá Tobradex kenyőcsöt, és cseppet, Jó is volt. Menj te is vissza és mond el a problémádat. Vagy ami még jó borvízet cseppentettem bele az is jó volt

Tisztító hatása van . Próbáld ki te is

2013. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!