Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetséges hogy a fül gyulladá...

Lehetséges hogy a fül gyulladás miatt nem hall rendesen a kislányom?

Figyelt kérdés
Pár napja be van gyulladva mindkét füle és a napokban mindent visszakérdez. Kicsit kezd zavarni a dolog, lehet hogy tényleg nem hallja amit mondok? Vagy csak ez is egy időszak, hogy az a szavajárása hogy tessék, mint mondjuk az mikor mindent visszakérdeznek hogy miért?
2008. dec. 29. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy ilyen időszak. Kiderült hogy a megnagyobbodott orrmandulájától csökkent a hallása nem is kicsit. Javasolták az eltávolítást és utána rendeződött a probléma 1-2 hónapra rá.
2008. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én lánnyomnak is volt hasonló betegsége. Èn úgy vettem észre, hogy amikor megkértem valamire nem csinálta meg, és amikor veszekedtem csak nagy ártatlan szemekkel nézett rám. nagyon megsajnáltam mikor észre vettem miröl is van szó. A legrosszab talán az volt amikor a közlekedésben nem halotta, hogy jön-e valami.

Elvittem az orvoshoz adott gyógyszereket, és egy pár nap mulva el is múlt. A hidegtöl kellet védenem.

Mindenképpen vidd el orvoshoz!

2008. dec. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

üdv!

nálunk szó nincs fül ről.

egysdzerüen hetek óta meg van fázva, szipog meg minden és aztán azt mondta fáj a füle. másnap dokihoz mentünk és mondta, hogy takonnyal telt az ürege begennyesedett és a fülére húzódott... sok orr szivás és orr spré után lelohadt, és elmult a hallás zavara .

2009. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne verd bele a falloszodat...
2010. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!