Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Jó és rossz élmények kontaklen...

Jó és rossz élmények kontaklencsével? Érdemes használni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jók az élményeim.

Érdemes.

2012. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem is csak jó
2012. dec. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Milliószor jobb mint egy szemüveg.

Semmi gond nincs vele, fél perc reggel berakni, este kivenni is annyi. Közbe meg tökéletes látás.

Rossz élményem nincs.

2012. dec. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Áá... kivenni 1 mp. Berakni viszont nekem 1-2 perc.:)
2012. dec. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz élményem nincs. Szeretem használni.
2012. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
82%
egyszer vettem egy rosszabb minőségű csomagot, amiben volt egy darab, ami konkrétan kettészakadt a szememben. vagy negyed órán át kapartam a szemgolyóm - vérvörös lett - mire sikerült megtalálnom a másik felét.további hátrány, hogy ha nem nagyon bírja a szemed, akkor hosszabb napok után gyorsan kiszárad a szemed, plusz reggel 4 óra alvás után egy kicsivel több ideig tart betenni. ennek ellenére én is simán ajánlom a lencséket, mert k**va jók! emlékszem, amire először betették az optikusnál, olyan volt, mintha egyik pillanatról a másikra megjavult volna a szemem! tehát hordjad nyugodtan a lencséket, aztán ha elég nagy leszel műttesd meg! :)
2012. dec. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Amikor mmegkaptam,úgy éreztem,mintha visszakaptam volna a látásom :) Én szeretem nagyon :)
2012. dec. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 balkalolka ***** válasza:
Arra az egyre ügyelj hogy a létező legnagyobb oxigénáteresztő-képességű kontaktlencsét vedd meg, megéri az árkülönbség mert érezhető. És bármennyire is kényelmes lenne benne aludni vedd ki még akkor is ha csak ledőlsz egy picit pihenni.
2012. dec. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én is nagyon szeretem:) már vagy egy éve van. a szemüveggel nem láttam rendesen - lent fent-oldalt - a réseken homályosan, és ez zavart. Ha pedig érzékeny a szemed, és hamar kiszárad, lehet kapni szemcseppeket hozzá, amik segítenek(mondjuk nekem nem kellettek) :) rossz élményem nekem sincs:))
2012. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jegecske ***** válasza:
10 évig használtam, nagyon, nagyon jó és hasznos volt. Sajnos 10 év után "megunta" a szemem
2012. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!