Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha az égre nézek, olyan mint...

Ha az égre nézek, olyan mint nagyon sok kis átlátszó muslica cikázna össze vissza. Nagyon furcsa és zavaró. Mitől lehet ez? Szemfáradság? Szeptembertől van jelen.

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem üvegtesti homályok... sajnos az is van nekem,de ez más. Ezek egyfolytában mozognak, ha egy helyre nézek akkor is.
2012. dec. 6. 14:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedig az is mozog, ha egy helyre nézel, akkor is.
2012. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó, de ez nem az. :)
2012. dec. 6. 14:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha világos van akkor szinte mindenki látja ezeket ha az égre néz.
2012. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szemészeti vizsgálatra menj el! Luteines szemerő tabletta szedése javasolt és sok folyadék bevitel.
2012. dec. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
18-án megyek szemészetre és a lutein is tervben van,csak egyenlőre még nem volt keret kiváltani. :)
2012. dec. 6. 16:43
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem alapjáraton nincsenek üvegtesti homályaim mégis látok ilyeneket és csak akkor, ha erős fényben az égre nézek.

rájöttem hogy ez akkor van ha pl. a hó visszaveri a fényt, vagy víz, vagy a nap nagyon tűz (még ha nincs is épp a szemem előtt)

szóval szerintem ez normális, mások is mondták hogy látnak ilyen kis "bogarakat".

2012. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is van. Nem biztos, hogy üvegtest. Lehet egyéb probléma. Menj szemklinikára, ott megmondják (BP-en Mária utcai a legjobb, oda menj), lehet hogy belső szervi probléma okozza. Nem részletezem, de engem elég sok helyre küldtek kivizsgálásra.
2013. febr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!