Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Debreceni klinikára, a szemész...

Debreceni klinikára, a szemészetre, csak beutalóval lehet menni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Fülészetre lehet nélküle, gondolom szemészetre is.

Tipp.

2012. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én két éve voltam legutóbb, akkor nem kellett beutaló, de időpontot kellett kérni telefonon. Kb. 6 hét volt a várakozási idő.

Szerintem mindenképp telefonálj előbb, mert én előtte 80km-ről utaztam fel, és nem engedtek be időpont nélkül. Legközelebb viszont, mikor már időre mentem, jó volt, mert szinte semmit nem kellett várni, míg régen fél napokat ültem ott.

2012. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. dec. 11. 12:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérj először náluk időpontot és mindjárt meg is mondják.

Időpont kérés nélkül nélkül ne indulj soha sehova manapság.

2012. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szemészeti vizsgálatra tudomásom szerint sehol sem kell beutaló, csak időpontkérés. Én az ország másik végében lakom, de a helyi rendelőintézetnél is ugyanez a helyzet, sima vizsgálatra kb. hat héttel későbbre tudnak adni időpontot, de szemsérüléssel időpont nélkül is el lehet menni.
2012. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szemészeten van ambulancia, oda munkaidőben bármikor mehetsz beutaló nélkül. Ha debreceni vagy, akkor a klinika, ha vidéki, akkor a kenézy kórház.
2012. dec. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nincs beutalóra szükség.Én a héten voltam vissza kontroll vizsgálaton.Időpontot kell kérni,telefonon. A telefonszám meg van a klinika honlapján. Most egyúttal a következő vizsgálatra már meg is kértem az időpontot.
2012. dec. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!