Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Leukémia is lehet?

Wincho kérdése:

Leukémia is lehet?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete szivárványhártya és sugártest gyulladást kaptam. Az orvos ma már biztatót mondott, hogy kezd javulni a dolog, de még mindig nem az igazi, ma kaptam meg a harmadik szurit a szemembe. Nagyon félek, hogy eddig elhúzódik a dolog, és esetleg valami baj van. Ettől eltekintve jól érzem magam: nem fogytam, étvágyam jobb, mint eddig volt( ritkán reggeliztem, de most már minden egyes nap, sőt, rendszeresebb az étkezésem), nincs lázam, se orrvérzés, se ínygyulladás, mégis nagyon félek. Szeptemberben volt egy vérvételem, de akkor minden rendben volt. Lehetséges, hogy mégis baj van? :(

2012. dec. 15. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
ha minden rendben volt,akkor miét parázol?
2012. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos azért, mert egy unokatestvérem hajhullás miatt kért vérvizsgálatot, neki sem volt más baja. Kiderült, hogy leukémia. :( De próbálok inkább pozitívan gondolkodni! ;)
2012. dec. 15. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:
A hajhullás nem tünete a leukémiának, a kezelésének igen, amúgy a vérvételből láták volna.
2013. szept. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!