Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aggódom! Kb 1-2 hónapja mind...

Aggódom! Kb 1-2 hónapja mind a két oldalt a fülem mögött megnagyobbodott a nyirokcsomó, ami néha fáj is. A bal oldalt van egy nagyon lyukas fogom ami mindig be is gyullad és gyökérkezelve is volt régen . Mitől lehet ez? Esetleg leukémia? 21F

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire lehet köze hozzá a fognak mert akkor csak az egyk oldalt lenne bedagadva szerintem. Néha vérzik is az a fog. Holnap írány az orvos,nagy nehezen rászántam magam,de addig is tudnátok mondani valamit? leukémia lehet? vagy mi?

2012. okt. 28. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
rakasd rendbe a fogadat,mert egy rossz fog csodát tud művelni.és közben kérhetsz egy vérképet.
2012. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A leírt panasza nem utal leukémiára. A foga az oka az egésznek ami valószínűleg a gyulladás okoz és ezért duzzadt a nyirokcsomója. Lehet hogy begyulladt a füle vagy arcürege van, ez is lehetséges. Mennyen el a fogorvoshoz és majd kiderül de akár a fül-orr gégészetre is célszerű lenne elmennie egy vizsgálatra. Jobbulást!
2012. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!