Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kislányomnak forró víz fröccse...

Kislányomnak forró víz fröccsent a szemébe. Lehet belőle baja?

Figyelt kérdés
4 éves lesz. Teát csinált nagyobb tesóval, odament mikor nagy tesó rakta bele a filtert, és ahogy lógatta bele, neki bele fröccsent a szemébe. Nem tudom mennyi, picit sirt, de azt mondja hogy jól lát vele. Letakartam a másikat, és lát vele. Lehet esetleg valami maradandó károsodás? Nem piros most a szeme pár óra múlva.
2012. dec. 23. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baja, páromnak forró olaj fröccsent a szemébe de 2 nap alatt elmúlt.
2012. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem piros, és jól lát vele, akkor nem hiszem, hogy baja lenne, hiszen a kötőhártyában, ami borítja a szemet biztosan kitágulnának az erek, ha valamilyen sérülés lenne, és akkor úgy nézne ki, mintha be lenne vérezve. Ha holnap sincsen semmi baja, jól lát vele és nem fáj neki, akkor nyugodj meg, minden oké lesz.
2012. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 24. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!