Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 6,5-ös szemem van és lézeres...

6,5-ös szemem van és lézeres szemkezelésen gondolkodok, és megtudakolnám, hogy fáj-e meddig nem látok utána mennyit javít rajta, és hasonló tudni valókat róla?

Figyelt kérdés

#lázeresszemműtét
2012. dec. 24. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz konzultációra.

Egyébként igen, nagyon fáj, nem is maga a műtét, hanem utána. Néhány napig szemkötőt kell hordanod, de kb. egy hét után már tudsz rendesen csinálni mindent, talán az autóvezetéssel kell várni még egy hetet.

Ha jól sikerül a műtét, akár tökéletes is lehet a látásod utána.


De tényleg orvossal beszélj erről.

2012. dec. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. dec. 25. 01:53
 3/3 Joci84 válasza:
egyik ismerősöm csináltatott annál a sasszemnél azt hiszem, és a műtét nem fájt neki, és a műtét után kb 1 órával már vezetett, csak annyi, hogy napszemüvegbe kellett lennie 2 hétig (persze csak ha erős fénynek volt kitéve) amúgy a beavatkozás max negyed óra volt, ebbe beleértem az egészet! Azt mondta csak az a része volt félelmetes mikor csinálják, mert akkor abban a pár percben tényleg nem lát semmit! És nem fájt neki se közbe se utána! Van olyan is amit az előttem író írt, de az már "elavult"! Olcsóbb az az elavultabb, de moceránsabb is! Ez amit az ismerősöm mondott ez 400 ezer volt a 2 szem!Én -1,0 és -1,5 ös vagyok, de simán megcsináltatnám, ha tehetném!
2013. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!