Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez valami szembetegség?

Ez valami szembetegség?

Figyelt kérdés
Bármeddig meg tudom állni pislogás nélkül. A leghosszabb idő ,amit kipróbáltam, az 8 óra volt, de bírtam volna tovább is, csak már jobbnak láttam az esetleges bajok elkerülése miatt pislogni. Semmit ingert nem érzek arra, hogy pislogjak, de persze tudom, hogy kell pislogni. Mi lehet ez?
2012. dec. 27. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt még magad sem gondoltad komolyan hogy 8 óráig kibírod,még a 8 perc is tengernyi idő lenne!
2012. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De komolyan gondoltam. Azóta van, amióta volt egy nagyon ideges időszakom. Egy évtizedig szörnyű rettegés volt.
2012. dec. 27. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
8 óra alatt szétszáradna a szemed, ember ;)
2012. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez idegi alapon lehet.

Pislogni muszáj mert kiszárad a szemed, lecsukod és utána meg alig bírod kinyitni.

2012. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen idegi alapon van szerintem is. Sokat segítettél. Köszönöm a választ, el is megyek dokihoz, hogy nézze meg hogy mi van.
2012. dec. 28. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!