Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy árnyalatnyit lehet változt...

Egy árnyalatnyit lehet változtatni a szem színén?

Figyelt kérdés
Nem akarom gyökeresen megváltoztatni a szemszínemet, csak egy árnyalattal szeretnék másfélét (mindegy, hogy sötétebb vagy világosabb lesz) Lézeres beavatkozás 5000 dollárért nekem pöppet drága, így az kiesett. Nincs valami olyan étel, vagy gyümölcs, vagy bármi, amitől megváltoznak a színsejtek? Hangsúlyozom, csak kismértékű változás kellene... Kontaktlencsét nem szeretnék.

2012. dec. 28. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs.
2012. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem de sok embernek öregkorára kifakul mivel nem csak a hajból pusztul a színezőanyag.

nagypapámnak is világosabb lett a szeme

szóval vígasztaljon a tudat, 65 év felett, talán a tiéd is látványosan kifakul :D

ha világosabb eredetileg, több rá az esély, általában olyan vizeskék, ahogy én mondom "hypokék" lesz az idősek szeme

de én tuti nem vágynék ilyen árnyalatra, nekem tökéletes ez a sötétszürke ami van

ja meg a szemrák még amitől változhat az irisz színe, vagy az íriszgyulladás, esetleg a tbc, amitől barna pettyek jelenhetnek meg 8csak világos szem esetén látványos)

de egyiket sem ajánlanám, nem jó murik

2012. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

vannak olyanok akik mágiával megváltoztatták a hajszínüket.

szóval kitudja mit lehet csinálni így ._.

2012. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Üveggel meg lehet változtatni az atomok színét(az atomokból épülnek fel a sejtek) De szerintem ne próbáld ki. Ja és ez nem azt jelenti, hogy üveget kell tenni a szemedbe. Nézz utánna!!!
2013. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!