Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » +1. 0 dipotriát irt fel a...

+1. 0 dipotriát irt fel a doki volt ezt megelőzően, még egy vizsgálaton ott is ezt a dipotriát irták fel. Kiváltottam, és tökéletesen látok vele nagyon éles kép. Csak elfárad a szemem egy idő után normális ez?

Figyelt kérdés

mikor a mobilomat nézegetem egy idő után ugy is elfárad a szemem, hogy egy sms-t is alig tudok elolvasni össze ugrik a kép. Mitől van ez?

Lehetséges,hogy erősebb szemüveg kell olvasásra? Kérdeztem a dokit és azt mondta szoknom kell. De én úgy érzem,hogy leglább a számitógép elött illetve olváshoz erősebb kellene. nektek mi a véleményetek?

Trollok kiméljenek.



2013. jan. 9. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
nem szabad erősebbet, hallgass a dokira ... kevesebbet nézd a telefonod meg a monitort
2013. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először hozzá kell szoknod. Ezért kéne kevesebbet gépezned, meg telefonoznod, főleg szemüvegben. Ez emberfüggő, hogy mennyi idő. Én első naptól fogva úgy használtam, mintha mindig lett volna, nem volt semmi bajom, nem fájt semmim. Nekem távolra kell, de igaziból csak itthon használom gépezésnél, tévézésnél, meg olvasásnál. Plusz szürkületben meg este szoktam vezetéskor.
2013. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat.. nekem is azt mondta,hogy nem állandóra kellene használnom,hanem olvasás meg ilyesmi mert elszokik a szemizom a folyamatos "munkától".
2013. jan. 10. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!