Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Zöld hályog ilyen korban?

Zöld hályog ilyen korban?

Figyelt kérdés

Tizennyolc éves múltam és ezen a héten voltam kontrollvizsgálaton a rövidlátásom miatt, azonban a doki nem csak azt vizsgálta meg, hanem szemnyomás stb. Mondta, hogy pupilla süppedésem van és ez utalhat zöld hályogra, vagy arra, hogy később ez előfordulhat, illetve lehet családi vonás is stb. Elküldött további vizsgálatokra még aznap. Tegnap felhívtam az eredmények miatt, és azt mondta, hogy ne telefonban beszéljük meg, hanem menjek be személyesen és akkor megbeszéljük a továbbiakat. Nagyon félek, lehet, akkor zöld hályogom van ilyen fiatalon? :S Vagy lehet más problémát talált. Mit tudnak ilyen korban kezdeni a zöld hályoggal? Úgy tudom, ez a betegség a látáselvesztéséhez is vezethet... De ha meg nem ez a gond, akkor lehet, hogy nem kéne személyesen bemennem, nem? Nem tudom.

Nektek mi a véleményetek?


2009. aug. 29. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Az orvos nem azért hív személyes beszélgetésre,mert csupán látni akar.Itt senki nem tudja neked megmondani,hogy mi a bajod.Menj el az orvoshoz,és akkor tudod mihez tartani magad,és nem idegeskedsz feleslegesen.
2009. aug. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A kérdezőtől kérdezném, azóta mi a helyzet? Minden rendben van?:)
2013. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!