Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet-e más fajtájú kontaktlen...

Lehet-e más fajtájú kontaktlencsét használni? Többit leírom lent. Fontos!

Figyelt kérdés
A bal oldali kontaktlencsém beszakadt egy kicsit, de a jobb szememen meg teljesen jó, így azt nem akarnám kidobni. A Biofinity márkát használom.Neten láttam új,bontatlan Bausch & Lomb Pure Vision márkájú egy darab kontaktlencsét, pont olyan erősségűt amilyen elszakadt. Megrendelhetem azt? Nem fogom észrevenni az eltérő márka közti különbséget?

#kontaktlencse #kontaktlencse fajta #kontaktlencse márka
2013. jan. 23. 17:25
 1/2 anonim válasza:
A két lencsének teljesen más az oxigén áteresztése és a víztartalma is. Míg a Pure Vision-é 110Dk/t és 36%, addig a Biofinity-é 160Dk/t és 48%. Mivel a Biofinity-t használod, így az a jó a szemednek, azt illesztette szakorvos, a Pure Vision-t egyszer sem biztos, hogy bírja a szemed. A gyártójuk is teljesen különböző.
2013. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha sose próbáltad a lencsét akkor az vagy jó neked vagy nem. Előre senki nem tudja megmondani. Találomra megrendelheted és kipróbálhatod, ha nem sajnálod rá azt a pénzt. Mondjuk én eddig 3 fajtát rendeltem így, egyik sem volt jó nekem. De lehet csak az én szemem ilyen válogatós.
2013. jan. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!