Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik kontaktlencsét válassza...

Melyik kontaktlencsét válasszam? Air Optix Aqua, vagy Biofinity?

Figyelt kérdés
ezt a kettőt néztem, mert fontos lenne a jó oxigénáteresztő képesség.
2013. jan. 23. 18:21
 1/2 nikativ válasza:
Ha az optikusod rád bízta a döntést akkor szerintem a Biofinity a jobb. Én már több éve azt használom és soha nem volt semmi gondom vele. Nagyon kényelmes, pedig egész nap bent van, bár éjszakára nem szoktam bent hagyni. Amikor ritkán úgy alakul, hogy benne alszom, olyankor ébredés után kissé homályosan látok vele de pár perc és "beáll". Annak idején nagyon utánajártam én is, rengeteget olvastam, tájékozódtam, és ezt találtam a legjobbnak, ezért is örültem amikor az optikus is ezt ajánlotta magától. De azért ez eelég szubjektív, mert nekem például nem szárad könnyen a szemem és ha valakinek igen akkor lehet neki nem lesz annyira kényelmes. Ha tudsz angolul itt még van némi általános info: [link]
2013. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem air optix van. elég érzékeny a szemem, de semmi panaszom nincs vele,teljesen megfelelő:)
2013. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!