Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szteroidos orrspray-t használt...

Szteroidos orrspray-t használtam, úgy hogy közben szintén szteroidos aszthmagyógyszert szedek. Olyan mintha a szemem hátulról ki akarná rúgni egy apró emberke. írja a b. tájékoztató, hogy glaukómát okozhat. Valakinek hasonló tapasztalata van?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Isten ments a szteroidoktól! Nem tudsz valami jobb megoldást? Ha utánanézel találsz is.
2013. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem szürkehályog műtét után kellett szteroidos szemcsepp.

Olyan szinten legyengültem tőle hogy az már durva.

Meg többször olyan érzésem volt mint ha lázas lennék.

Veszélyesek a szteroidok.

2013. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A bátyám szokott ősszel, parlagfű szezonjában orrsprayt használni. Neki is hasonló tünetei voltak, megmérette a szemnyomását, és be is bizonyosodott, hogy fenn van. Több éve ezt tapasztalja. Amikor elkezdi használni az orrsprayt, előjönnek ezek a tünetek, ahogy abbahagyja, elmúlnak. Szemorvoshoz még csak az idén ment el, a betegtájékoztatót is csak az idén olvasta el, hogy megemelheti a szemnyomást. Tehát nála meg is emelte. Tehát válts. Persze az "idén" az elmúlt őszt jelenti:)
2013. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!