Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy látsz szemüveggel?

Hogy látsz szemüveggel?

Figyelt kérdés
Tehát olyanokra gondolok, hogy "így sem valami túl jól" "normál" "olyan jól mint a sas", feltételezve hogy rajtad van.
2013. febr. 1. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól látok vele. Azt hogy mi a normál az nem tudom megmondani mert már kiskorom óta szemüveges vagyok, nem emlékszek rá hogy milyen volt szemüveg nélkül tökéletesen látni.

Az orvos nem mondta hogy erősebb kell úgyhogy így jó nekem ahogy van.

2013. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
teljesen jól látok vele
2013. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem enyhe asztigmiám van, jobb szememen erősebb, de nem hordom a szemüveget. Nos tudom milyen szemüveggel meg anélkül is. Először is szemüveggel nem csak tűélesen látok mindent, hanem a színek is a helyükre kerülnek, mert az én szemproblémámnál a szemtengelyferdülésnél jellemző, hogy az egyik alapszín mindig nagyon szétúszik ez pedig a kék, és szemüveg nélkül nagyon enyhe színvaknak hittem magam, meg mások is, szemüveggel (nem színesített üveg, normális) pedig minden tökéletes. Persze van egy nagyon zavaró tényezője, a perifériás látásodban mindig ott van az a gyönyörű lencse keret.
2013. febr. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!