Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Párommal együtt néztük h jol...

Párommal együtt néztük h jol tartom e a kntaklencsét. Pedig jol tartottam de mégis picit szur olyn minha érezném a szemembe. A balszemememn pedig abszolut nem érzem. Pedig tuti h jol raktuk be,?

Figyelt kérdés
Mert nem lapos tányért raktuk be. Miért érzem h van valami a szemembe.gondolom akkor a lencsét érzem?
2013. febr. 2. 09:10
 1/9 A kérdező kommentje:
viszont nem könnyezik a szemem,csak érzem h valami van benne mintha nem jol lenne benne pedig tényleg jol raktuk be mivel ketten néztük.nem a laposabb részét tettük be
2013. febr. 2. 09:14
 2/9 anonim ***** válasza:

Vagy elszúrták a görbületét, vagy valami apró dolog ment be alá. Esetleg megsérült a széle.

Vedd ki, öblítsd le alaposan, nézd meg a lencse szélét, hogy nem sérült, vagy szakadt-e be valahol! Ha még mindig rossz akkor a lencsével van a gond.

2013. febr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és ha forditva tettem be igy nem eshet ki,?
2013. febr. 2. 09:16
 4/9 A kérdező kommentje:
de tegnap használtam elöször és nem volt gond vele,nem hiszem h sérült
2013. febr. 2. 09:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet, h egy nagyon apró szösz van rajta, a kezedről, törölközőről akár. Nekem is szokott ilyen lenni, csak nagyon nehezen lehet észrevenni. Pici zsírfolt ugyanezt produkálja. Vedd a tenyeredbe, önts rá folyadékot, óvatosan dörzsöld át az ujjaddal, öblítsd le bőségesen, nézd meg azt is, h nem a szemedben van-e valami.
2013. febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha kezdő vagy ne aggódj. :)

Vedd ki, mosd meg, tedd el, és 1 óra múlva próbáld újra, ha mr a szemed megnyugodott. Lehet, hogy szempilla volt.

Ha átfordítod a lencsét, látni fogod, hogy egyik állásában nem félkör, hanem kicsit csálé, na az nem jó.

És gyakorolni, gyakorolni.

2013. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha frissen kibontott, és fordítva teszed be, akkor nagyjából már a második pislogásnál úgy repül ki a szemedből, ahogy elő van írva. :)
2013. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Frissivel nagyon bénának kell lenni. Nálad ez saját, empirikus tapasztalati úton szerzett tény? :)

Én egyszer nem találtam sehol. 2 órával később meglett, a fölső szemhéj alá begyűrődve :P

2013. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem még sose repült ki a szememből, pedig évtizede használom, és volt már, h fordítva sikerült betenni.
2013. febr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!