Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik velem együtt oltattak...

Akik velem együtt oltattak h1n1 ellen, ti is féltek, hogy mi lesz ha mégis elkapjátok? Vagy csak én vagyon ilyen nyomi?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Beoltatni magad alapból öngyilkosság,tudlak sajnálni :\
2009. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem oltattam mondjuk, de most beteg vagyok. Orvos csinált tegnap h1n1 tesztet, kiküldte az ántsz-nek. Türelemmel várom az eredményt.
2009. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Akkor úgy látszik én öngyilkos hajlamú vagyok... Beoltattam magam, de semmi bajom, még náthás sem lettem.

Elég sokan oltattak már, de érdekes módon még mindegyikünk él.

2009. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21:04 azért nem mindenki...
2009. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
már nem mindenki. körzetünkben néni oltás után talán 3. nap halt meg. neki is volt más betesége, akárcsak az influenzaáldozatok többségének
2009. dec. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem félek.

Ha beoltatod magadat, akkor is elkapod, csak enyhébb lefolyású lesz!

2009. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
én nem oltatnám be magam :S
2009. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én elkaptam, de itt vagyok. 39 fokos láz, hányás, hasmenés. Ez utóbbi gőzerővel öt napig. A torkom fájt, de nem haltam bele. 24-én voltam utoljára beteg, azóta kutya bajom.
2009. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
22%
Én beoltattam magam és egészen mástól félek. Láttam egy videót a youtubon ahol egy professzor beszél arról ,hogy senki semmiképen ne oltassa be magát , mert azok az oltások amiket kapunk mind méreg , hogy kiirtsák az emberiséget. Nincs is ilyen h. h1n1 ez egy kitalált szar, hülyitik a népet és mindenki gyorsan magába nyomatja az oltást. És ez a méreg majd csökkenti a népesség létszámát: van aki 2 héten belül meghal van aki 10 de mind meghalunk:) de lehet nem így lesz
2009. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én sem oltattam be magam.sem a családom.Ez is olyan influenza,mint a többi.Van olyan ismerősöm,aki minden évben beoltatja magát influenza ellen,én soha.Legalább 20 éve nem voltam influenzás,ő pedig évente az oltás ellenére is az,van amikor egy évben kétszer is.Fontosabb a sok vitamin,levegő,megelőzés,és annak biztosan nincs mellékhatása.Különben minden évben 100-200 ember hal meg az országban influenzában,most pedig 49-es haltak meg eddig,azok legtöbbjének is más betegsége is volt.
2009. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!