Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintem jol tettem be a...

Szerintem jol tettem be a lencsét a bal szemembe nem érzem de a jobb szemembe érzek picit vmit. Ha forditva tesze be kieshet?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom megkülönböztetni, de párom szerint is jol raktam be mégis érzem h van vmi a szemembe. Lehet mégsem jol raktam be?
2013. febr. 2. 09:43
 1/9 A kérdező kommentje:
csak érzem h van vmi benne lehet nem jol raktam be vagy nem tudom de nem könnyezek.csak kénylmetlen .a bal szemmnél viszont jo,ott semmit nem érzek
2013. febr. 2. 09:49
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha meg vagy fázva permamensen zavaró lehet az egyik szemben. Próbáld dörzsölni egy picit. Amúgy ha fordítva tennéd be nem pici valamit éreznél.
2013. febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem vok megfázva.és kieshet?csak picit szur
2013. febr. 2. 09:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Vedd ki, és mosd meg, lehet, hogy rákerült valami, és karcolja a szemed.
2013. febr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vedd ki és tedd be újra, lehet csak csúszkál benne, előfordul.

Mióta hordasz lencsét?

2013. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tegnap ota de tegnap nem volt gond vele.most is csak a jobb szemmbe érzek vmit
2013. febr. 2. 10:49
 7/9 A kérdező kommentje:
és annyira félek attol h forditva teszem be mindenki azt irja h olynakor könnyezik nagyon a szem meg nem tudod kinitni de valahogy akkor is kikell venni.nekem csak szur egy picit meg érzem h vi van benne,de nem könnyezik meg ilyenek
2013. febr. 2. 10:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta van és ezzel meg kell barátkozz, elő fog fordulni hogy csúszkál benne a lencse, de majd megtanulod a helyes technikát a behelyezésre.
2013. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vedd ki, és nézd meg közelről: ha teljesen félgömb alakú, akkor jó, ha egy kicsit lehajlik a két széle, és olyan inkább mint egy hagyományos mélytányér, akkor fordítva van. Akár ki és be is fordíthatod, hogy meggyőződj róla, hogy hogyan van helyesen. Utána lemosod még egyszer, és mehet is a szemedbe, teljesen fölösleges ettől rettegni. Nézd, itt egy kép:

[link]

2013. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!