Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség. Valakinek volt már...

Segítség. Valakinek volt már valamilyen tapasztalata azzal, hogy cisztát találtak a mellében? Utánaolvastam, állítólag semmi veszélyes, mégis szerintem jobb félni mint megijedni.

Figyelt kérdés
A proösztrogén szintem alacsony, egyensúlyban kellene lennie az ösztrogén szintemmel. Hogyan tudnám egyensúlyba hozni a kettőt?

2013. jan. 18. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hosszú évek óta tele vannak cisztákkal a melleim, de az évenkénti mammográfiás és ultrahangos vizsgálaton kívül nincs vele teendőm.
2013. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia, nekem is van egy cisztám évek óta a jobb mellemben. Eddig minden évben ultrahanggal nézték, mostantól pedig, mert 30 elmúltam, már mammográfiám volt.

Néha fáj, általában ciklus függő, és ha megerőltetem, pl. nagy súly emelése, hólapátolás, stb.

Ne ijedj meg, de az évenkénti kontrollt ne hagyd ki.

2013. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Évek óta tele van a két mellem cisztával.Több nagy és sok kicsi.Volt amikor a nagyokat leszívták,de újra termelődik.Évenként controll és nincs teendő vele.
2013. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!