Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyiket szereted jobban a...

Melyiket szereted jobban a szemüveget vagy a kontaktlencsét?

Figyelt kérdés
És miért?
2013. febr. 3. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én utálom a szemüvegemet. Nyáron soha nem vehetek fel napszemüveget, ne mehetek a strandokon szemüveg nélkül vízbe, mert ugye nem látnék, folyton tisztítanom kell, tesin ügyelni arra, hogy ne törjön el, tévénézéshez is muszáj használnom, viszont nem aludhatok el benne stb.
2013. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kontaktlencsében se aludhatsz el:)

Amúgy én se szeretem a szemüveget.

2013. febr. 3. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem igaz kevesebb mint fél éve van szemcsim, de nagyon szeretem :) tök jól áll, ad egy kis komolyságot, és még jobban is látok! :)

közelre amúgy nem lenne muszáj, de ha már reggel felvettem, akkor estig nem veszem le. bulizni is abban megyek, sosem kényelmetlen.


a lencsét még nem próbáltam, de nyáron rászánom magam, mert napszemüveg nélkül olyankor ki sem bírok menni az utcára úgy vakít a fény :)


sajnos a sok közelre nézés, monitorbámulás rontja a távollátási képességet, és nekem is emiatt kellett az üveg.

2013. febr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én csak itthon vagyok szemüvegben. Buliba, dolgozni vagy bárhova megyek akkor kontaktlencse ;)
2013. febr. 3. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Kontaktlencsét szeretem, engem zavar a szemüveg, sose venném fel. Mindig lencsét hordok, itthon is, máshol is.
2013. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én utálom a kontaktlencsét. :(

Viszont néha praktikus, és mivel -4,5-es a szemem, sokszor kénytelen vagyok használni. De amint lehet, kiveszem. Pedig bíztam benne, hogy megszeretem majd.

2013. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!