Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Régebben bírtam a kontaktlencs...

Régebben bírtam a kontaktlencsét, most meg miért nem?

Figyelt kérdés

Középiskolában 3 évig egy típusú lencsét hordtam, nagyon kényelmes volt, szerettem. Aztán egyszer újat kaptam, problémás volt, el is szakadt többször is, aztán szemüvegre váltottam. Évekkel később még megpróbáltam egyet, de kényelmetlen volt, folyton száraznak éreztem a szemem. Azóta megint szemüveges vagyok évek óta. Csak rossz lencsével próbálkoztam vagy előfordulhat, hogy nem bírja már a szemem? Van ilyen?

Amúgy a bázisgörbületem is elég nagy, lencsében csak kisebbet tudott adni az orvos, ez is okozhat kellemetlen érzést viseléskor?


2013. febr. 7. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak meg kell találni a megfelelő lencsét, nekem csak 1 fajta jó például, a többit nem bírja a szemem. Ha tudod milyen volt amit a középsuliban hordtál akkor érdemes lenne azzal próbálkozni újra.
2013. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sajnos az enyem sem birja, kb en is 3 evig hordtam, de szemuveggel mindigis jobban lattam. Az en szemfelulet gorbuletemre sem tudtak olyat adni ami pont rapasszolna, valamint nagyon szarad a szemem lencseben.
2013. febr. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!