Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fáj a szemem 1hete, amióta...

Fáj a szemem 1hete, amióta 2-szer a soft lézerrel nem megfelelően kezeltek, csak vizes vattát raktak a szememre a védőszemüveg helyett. Látásromlás, szürkehályog, vakság?

Figyelt kérdés

Ha megvakulok, vagy bármi látáskárosodást szenvedek a kozmetika miatt, akkor beperlem őket. Az arcomon a hegeim eltüntetése végett mentem el hozzájuk. Még a recepciós hölgy azt sem tudta megmondani, hogy milyen lézerről beszélünk. Dr. Laser 2000ről beszél, mikor olyan nincs is a neten, csak 200-as. Azért raktak csak vizes vattát a szememre, utólag meg már csak vizes gézt!, mert a szemüveg eltakarta volna a halántékomnál azt a területet. Pedig most olbvastam utána, hogy a szemtől 3cmre nem is szabad lézerezni!!!!! annyira kétségbe vagyo esve:(


ha oldalra nézek a szememmel, akkor fáj, olyan,mintha kiakadna. A szemöldököm alatti csontrész is nagyon fáj tegna előtt, én elkezdtem masszírozni jó erősen, de most már attól fáj, ha hozzáérek. Ugyanis a túl erős masszírozást nem érzékelte a fájó szemem, csak másnap:S

Budapesti vagyok, hova menjek szemészetre, mit csináljak? Kérlek segítsetek:(((


2013. febr. 15. 22:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!