Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kettő árpa egy szemhéjon?...

Kettő árpa egy szemhéjon? Lehetséges? Vagy ez valami más?

Figyelt kérdés

Tegnap este éreztem,hogy fájdogál a jobb szemem,alsó szemhéjam.Dörzsölgettem.../Tudom,nem kellett volna./ Megnéztem,duzzadt és piros volt...

Nem gondoltam,hogy árpa lesz,így lefeküdtem.

Kb. egy órája felébredtem.Kimentem megmosakodni és akkor láttam,hogy olyan,mintha kötőhártyás.Egy tiszta zsebkendő segítségével,langyos vízzel csipamentesítettem a szememet.

Utána láttam,hogy az alsó szemhéjamon a szempillámnál van egy picurka fehér pötty.Jobban megnéztem és felfedeztem még egy fehér pöttyöt a szemhéjamon,de ő egy kicsit lejebb és oldalabbra helyezkedik el.Nincs a szempillám tövénél.

Azóta a netet böngészem,hogy mit tegyek velük...

Eddig arra az elhatározásra jutottam,hogy nyolc körül felsétálok az ügyeletre...

Kérhetnék addig is tanácsot vagy tapasztalatot?

Előre is köszönöm!



2013. febr. 16. 06:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges árpa. Kamillával borogasd, azt enyhít a tüneteken, csak vigyázz, minden alkalommal tiszta zsepi, vagy vattakorong, és dörzsöld, ne mosd bele a szemedbe.


Doki mindenképp, ő tud olyan szemcseppet írni, meg szemkenőcsöt, ami lehúzza a gyulladást.


Ha normálisan gyógyul, jobban fog viszketni, és pár nap alatt megnő, és kifakad az árpa.

2013. febr. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!