Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemhéjon lévő árpa műtétje...

A szemhéjon lévő árpa műtétje fájdalmas? Kórházi befekvés szükséges? Mennyi idő alatt gyógyul be a seb utána? Egyéb infók a műtétről?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvossal koncultálj, Ő pontosat tud mondani. Kitartás! :)
2010. aug. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen orvos akarja kivágni, nem magamtól találtam ki, de addig is szeretnék tájékozódni, míg vissza kell mennem hozzá.
2010. aug. 5. 16:20
 3/5 anonim válasza:
Egyik barátnőmnek is volt de neki a szemhéja belső velén. Annyi volt az egész hogy érzéstelenítették, kivágták, fertőtlenítették és lekötötték a szemét és már mehetett is haza. Rajta volt a kötés úgy 1-2 hétig, már nem emlékszem. Azt mondta hogy neki nagyon fájt.
2010. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. aug. 6. 02:22
 5/5 anonim válasza:

Nekem volt műtétem, bár nem nevezném annak. 5 perc alatt megvolt. De elmesélem. :D


1. A doki 2 féle szemcseppből csepegtetett a szemembe, hogy az injekciót érzéstelenítse egy kicsit.

2. szuri a szemem alá, kicsit fájt

3. kitisztította a szeme. és kész :)


utána estig bekötve kellett hagyni és másnapra alig látszott. :D

2010. nov. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!