Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Korulbelul 2 hónapja faj a...

Korulbelul 2 hónapja faj a szemem, ego erzest erzek benne es be is eresedet. Tovablent?

Figyelt kérdés

Ez a ego erzes foleg akkor jelenik meg ha tv zek vagy szamitogepezek de van mikor csak el kezd de ha be csukom a szemem ojan 20-30 min ig egy idore el mulik.Es ha szamitogepezek tobb mint 5 percet akkor egyből,sokal joban be eresedik, ez zavar nagyon mert regen nem volt ijen problemam.Es nem tom ha ez veletlen egybeeses de akkor kezd el fajni mikor egy uj szapany al kesztem el mosagodni,de mar aba hagytam ..mar csak sima viz el mosakodok de nem mult el.

Voltam szem orvos nal is aki aszt monta: hogy semi baj nicns a latasom al tokeletesen latok es fel irt 0.5 szemuveget, hogy hasznajam ha szamitogepezek meg ijenek.De hiába mert ha felveszem meg jobban faj es eszre vetem ha napszemuveg be is sokal roszab meg ha meg tukor be is nezek kozelrunen...bocsanat a nem hejes irast er nem vok magyar csak tanulom a nyelvet.(16 eves fiu)


2013. febr. 16. 11:18
 1/4 A kérdező kommentje:
aszt nem montam hogy 1 ig nap rul masik ra kezdek el fajni, es regen akarmenyit gepeztem vagy teve akor 6-7 orakat is, semi de abszulot semi ego erzes vagy fajas nem volt.
2013. febr. 16. 11:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem száraz a szemed, néztek könnyvizsgálatot? Ha az orvos azt mondta, hogy semmi baja, akkor próbálj műkönnyet használni, hátha attól javul.
2013. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mar probaLtam es nem hasznaltalt sokat mi utan teszek csep et vagy 10 perc job egy kicsit de nem sokat
2013. febr. 18. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha próbáltad a műkönnyet akkor lehet,hogy gyakrabban kellene használnod vagy lehet,hogy nem a megfelelőt

Vagy másféle műkönnyet próbálj ki,van többféle összetételű.

2013. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!