Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj az osztalyomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferenc26 kérdése:

Van egy csaj az osztalyomban bejon nekem nem tudom hogy fogjak neki pontosan? Tudom hogy korulbelul egy eve van baratja es elegge szereti ot de emellet a baratnoi altal tudomasomra jutott hogy lenne eselyem nala Koszi elore is varam a tancsokat

Figyelt kérdés
eleg sokat szoktam beszelni es viccelodni vele szunetekben az utobbi idokben,az a baj hogy nem tudom hogy tekint ram baratra vagy maskent is?????

2013. jan. 17. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hiába jutott tudomásodra, hogy lenne esélyed nála..nem érted, hogy VAN barátja?
2013. jan. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy "lenne" esélyed nála, nem azt jelenti, hogy "van" is.

Azt írtad, hogy van barátja, és eléggé szereti őt. Pláne egy éve járnak.

Akkor itt mi a kérdés? Lenne esélyed nála, ha nem lenne barátja. Tehát potenciálisan jó pasinak tart a csaj. De ez csak ennyi. Ha bepróbálkoznál nála, az alapján, amit írtál, visszautasítana. Szóval hagyjad.


Esetleg megpróbálhatod, hogy elhívod valahová, többet beszélgetsz vele, mondasz neki bókokat, milyen jól néz ki ma stb... és ha erre azt mondja, hogy "bocsi, de van barátom", márpedig valószínűleg ezt fogja mondani, akkor nincs mit tenni :D

2013. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt mondjatok hogy adjam fel hat nem fogom mert ezt a hibat mar elkovettem elobb valami mas jobb megoldas nincs???
2013. jan. 17. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mondja senki, hogy add fel, hanem az a helyzet, hogy az a realitás, hogy ennél a lánynál nincs esélyed MOST. Ne is add fel, keress egy másik lányt. Bár sztem hiába mondom ezt neked, mert gondolom nem fogod elfogadni a választ, azért írtad ki a kérdést, hogy azt írják neked, hogy "igen, tedd ezt-azt és a tiéd lesz a lány!" Hát pedig a mostani szituban erre kevés lehetőséged van. Nem a te fejed szerint mennek sohasem a dolgok, főleg a csajozás terén :D

Szerinted ha van pasija, akkor rád hogy tekint? Persze, hogy csak barátra. Mit vársz így tőle?

Azt írod, máskor már feladtad. Hát igen... Azt nem kellett volna megtenned. A lányoknál csak egy esély van általában. Korábban feladtad, most másnak a nője. Ez van, fogadd el.

Ha rányomulsz, úgyis valszeg vissza fog utasítani. Max annyit tehetsz, hogy megvárod, amíg szakít a barátjával. Más esélyed nincs :D Ez a tanácsom.

2013. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok koszi, akkor csak turelem es meglesz...
2013. jan. 18. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!