Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveges csajok! Kérhetek...

Szemüveges csajok! Kérhetek egy kis segítséget?

Figyelt kérdés

én is szemüveges vagyok és idén szeretnék újat csináltatni.Tudtok segíteni abban,hogy milyen keretet válasszak?Mik az idei szemüveg divatok vagy melyik a trendi mostanság?

18/L


2013. febr. 17. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok csaj de szemüveges vagyok.

Én vastag kereteset vettem ami alul nyitott. Sokféle divat van, egyik haveromnak az a retro stílusú van.

Én úgy döntöttem hogy inkább lencsét használok, abban nincs divat :D Szemüvegem megvan még de csak itthon használom.

2013. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Én sem csaj vagyok. De szerintem válasz olyat ami a stílusodhoz illik, én neked tetszik. De ha engem kérdezel akkor az előző válaszólóval hasonlatosan olyat ami oldalt vastag szárú, és egyben alul nincs keret(damilos). Amúgy az én szemüvegem 0 dioptriás, csak divatból hordom, mert szerintem a szemüveg öltöztet.

18/F

2013. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bogcsika22 válasza:
én csaj vagyok nekem egy kicsit vastagabb keretű de nem annyira amugy a vastag keretű szerintem.
2013. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!