Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Heveny kötőhártya gyulladásra...

Heveny kötőhártya gyulladásra nem kellett volna az orvosnak igazolást adni? Hogy ne kelljen menni iskolába, mert hallottam, hogy ez fertőző. Ma is el kellett jönnöm mert annyira rossz volt.

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A kötőhártyagyulladás könnyen fertőző betegség, nem lehet vele közösségbe menni! Ráadásul, ha nem kezelik, könnyen súlyosbodhat! Nem kaptál rá szemcseppet?
2013. márc. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kaptam cseppet meg kenőcsöt is.
2013. márc. 1. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:
De biztosan kellett volna, nem értem, miért nem adott. Talán a háziorvos utalt be a szemészetre, és mindketten azt gondolták, a másik majd ad? Vagy ha visszahívott, akkor majd akkor fog adni (hiszen lehet, hogy nem tudja, hány nap alatt fogsz meggyógyulni, és ezért csak a végén tud igazolást adni). Szóval biztosan valami hiba történt.
2013. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a háziorvos küldött..
2013. márc. 2. 09:15
 5/5 anonim válasza:
nekem most jelenleg az van!! Csak akkor fertozo ha belentulsz szemedbe aztan a masik embernek a szemembe. csak igy fertozo. amm par nap elmulik. neem csak rossyabbodik a szemcsepptol tehat holnap megyunk vissza. Nyugi mar semmibajod nem lesz ha a sulib mesz igy
2013. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!