Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kötőhártya gyulladás akkor...

A kötőhártya gyulladás akkor is fertőző, ha allergia miatt alakul ki?

Figyelt kérdés
Az orvosom azt mondta, hogy kötőhártya gyulladásom van, de allergiától alakult ki, amely átlépett egy bizonyos határt, és ez lett belőle.
2011. aug. 31. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

természetesen nem. Egyébként miért nem a dokitól kérdezted meg?

Mire vagy allergiás? azokat el tudod kerülni?

(láttam ilyet én is, nagyon durva a teljesen bevérzett szem)

2011. szept. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért nem kérdeztem meg tőle, mert csak később jutott eszembe, hogy mehetek-e így suliba egyáltalán :D


Nem igazán tudom elkerülni sem a parlagfüvet, sem a feketeürömöt :/


Aha, nekem is full vörös volt, meg nagyon fájt de már jobb. A szemcsepp, amit az orvos felírt, semmit nem használt, de egy barátom adott rá egy kenőcsöt, és azzal csak 3 napig kentem, máris begyógyult. Azért az allergia miatt néha még viszket egy kicsit.


Köszönöm a választ :)

2011. szept. 7. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ. Sima allergia miatt is nézhet ki nagyon durván a szemed, de könnyen felül is fertőződhet mással (mikor viszket az allergiától és sokat piszkálod, dörzsölöd, akkor belemehet valami kosz, és attól lesz beteg). A sima allergiás nem fertőz, a felülfertőzött már igen.
2011. szept. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!