Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » SOTE szemklinikán hogy megy a...

SOTE szemklinikán hogy megy a szemműtét? Édesanyámat kellene elvinni. Azt mondta, nincs időpont, oda kell menni, és megcsinálják. Zöld hályog ( ha jól emlékszem) van rajt, arra akarnak " ablakot" vágni. Ez tényleg így megy?

Figyelt kérdés
Egy másik ismerősömnek hasonló műtétje volt, de neki be is kellett feküdnie egy éjjelre, meg egyéb vizsgálatokat is csináltak, hogy egyáltalán bírná-e, pedig ő privát csináltatta. Valahogy nekem ez sántít...Feleslegesen nem szívesen utaznánk közel 200 km-t.

2013. márc. 9. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz. Manapság mindenhol időpont van még ott is ahol fizetsz. Apukámnak szürkehályogja van meg még egyéb probléma is a szemével és óriási várólista van. Mondjuk ő fizetősre ment de itt kell 1-2 hónap mire megműtik. Mert pl kapott szemcseppet amit használnia kell a szemnyomása miatt. Vissza kellett mennie hogy megnézzék használ e, de nem használt, írtak újat és még volt egy csomó vizsgálat. Még a vizsgálatok időpontját is levélben kapta. A műtéti időpont is levélben jött és küldtek mellette egy papírt hogy vérvételre kell mennie, meg voltak mit kell nézetni, csatolnia kell egy igazolást a háziorvostól hogy 1 hónapon belül nem volt más műtétje mert különben nem műtik meg. És megírták reggel hányra kell bent lennie, és késő délután fog zárójelentést kapni.Szóval jobb ha telefonálsz előtte egyet.Ha Pécsen ilyen tömeg van akkor gondolom máshol sem jobb a helyzet.
2013. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Már többször mondtam anyámnak, hogy pontosan beszélje meg az orvossal. De csak azt hajtja, hogy oda kel menni, és megcsinálják. Én is így gondolom. Majd kiderül. Bár neki lenne igaza...
2013. márc. 12. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!