Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a probléma? NAGYON...

Mi lehet a probléma? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés
Na szóval, 13éves leszek és versenyszerűen táncolok. Tegnap is volt egy verseny,mondhatni sikeresen ért véget. Az ilyen versenyekre MINDIG ki KELL sminkelni magunkat. Rajtam tegnap volt ilyen ezüst színű csillám és tus. Már miután kiosztották az érmeket és mentünk haza éreztem,hogy amikor lehunyom a szemem nagyon csíp.. Gondoltam az egyik csillám belement,nem tulajdonítottam neki nagy jelentősséget! Amikor hazaértünk,már akkor is homályosan láttam.. Lefeküdtem,aludtam reggelig. Ma reggel viszont az egész be volt dagadva! Tiszta piros volt és csípett továbbra is! mostanra alig látok messzire is! Mi lehetett a probléma? Belement valami (amúgy a tust most használtam először)? vagy allergia?? Légyszi,segítsetek,holnap a suliba ha így marad a tábláig se fogok ellátni...

2013. márc. 24. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Allergia lesz szerintem!
2013. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
holnapra jobb lesz?:(
2013. márc. 24. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kamillateával borogatnám a csukott szemet, az talán megnyugtatja egy kicsit. Ha nem, feltétlenül menj el orvoshoz. Voltam hasonló helyzetben, és a szemcsepp pár nap alatt megoldotta.
2013. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez allergia! Bő vizzel és tonikkal próbáld meg ha nemsikerül ezvan!
2013. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!