Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kidobjam a kontaktlencsémet...

Kidobjam a kontaktlencsémet ezek után:s?

Figyelt kérdés

Szóval az történt, hogy leejtettem, és kb úgy 30-40 percet volt a koszos szőnyegen. Teljesen összegyűrődött, de utána jó alaposan megtisztítottam, és beraktam a szemembe.


Brutálisan csípett, kivettem, megint megtisztított, de megint nagyon csípett. Utána beleraktam tiszta tisztítószeres vízbe, kicsit hagytam állni.

Most már nem csíp, de kicsit kellemetlen érzés nem olyan mint régen volt


Nem tudom ki dobjam, vagy hordhatom még, kicsit bántja a szememet. Ugyan akkor meg sajnálom rá a pénzt, mert szinte egy új havi lencse volt


2013. márc. 31. 16:53
 1/4 A kérdező kommentje:
vagyis nem vízbe, hanem tisztító folyadékába
2013. márc. 31. 16:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Kidobnám, mint a huzat. Többet ér a szemem mint 6-7 ezer forint.
2013. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 jegecske ***** válasza:

Feltétlen dobd ki, begyulladhat a szemed, lehet hosszú heteket vesz igénybe, akár hónapokat is, hogy újra tudd hordani lencsét.

A gyuladt szem, elvileg 2-3 nap alatt meggyógyul antibiotikus cseppek hatására, de nem biztos, hogy továbbra is birja a lencsét. Nincs értelme kockáztatni

2013. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Megtisztítottam, többször is, de végül kidobtam, sajnos hordhatatlan lett

2013. ápr. 1. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!