Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a szemembe, illetve...

Mi lehet a szemembe, illetve melyik részén? Tegnap flexeztem heggesztettem, nem vettem észre, hogy valami is bele ment volna, de ma hajnalba arra ébredtem, hogy becsukva bök a jobb szemem.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 18:54
 1/6 lac1434 ***** válasza:
Jobban jársz, hogyha elmész az orvoshoz. Havernak is volt már ilyen. Nem érezte, hogy belement, nem is láttunk benne semmit és doki meg egy kis darab reszeléket vett ki belőle neki..
2013. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el szemészetre,gyakran a szem olyan részein van az ami belement,h nem lehet látni. Hegeszteni védőszemüvegben hegesztettél?
2013. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért fontos, hogy abba hegesztettem-e, de igen.
2013. ápr. 1. 19:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért,mert megéghetted volna a szaruhártyát,ami hasonló tüneteket okoz.
2013. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ilyenről még nem hallottam. Az milyen? A hegesztés nézésétől történő begyulladást ismerem.
2013. ápr. 1. 22:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Az az enyhébb esete,amikor az "égés"a felső réteget érinti.Ilyenkor kötőhártya gyulladás alakul ki. De ha a szaruhártya mélyebb rétegeit, is maradandó károsodást okoz.
2013. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!