Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet olyan, hogy "túl jól...

Lehet olyan, hogy "túl jól látok" egy szemüvegben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyén hangzik a kérdés, viszont elmentem szemészetre, és próbálgattuk a távollátó lencséket. Felrakott egy lencsét, amiben annyira jól láttam mindennek a körvonalát is, részletesen, hogy megijedtem, ráadásul annyira színes és fényes volt minden, szinte szúrták a szemem az erős színek. Utána felrakott egy feleset, azzal nem láttam olyan élesen, de el tudtam olvasni az utolsó sort is a táblán. Megkérdezte melyik kényelmesebb, és rávágtam, hogy az utóbit, így -0.5-ös lencsét kaptam. Viszont attól félek, hogy ennél erősebb kellett volna...

2013. ápr. 3. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne félj, lesz még az is.
2013. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

itt nincs szabály, nincs olyan, hogy mi kellett volna. az jó, ami neked jó. ezért kérdez meg téged, mert ő sem tudja, helyetted eldönteni.


de hozzád hasonlóan én sem szeretem azt a túl éleset. valahogy nem természetes nekem. és úgy tudom a többség így van vele. amúgy kontakt lencsével könnyebb kísérletezgetni. mert vesz az ember egy adag ilyet meg egy olyat pl.

2013. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!