Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Először muszáj szeműveget...

Először muszáj szeműveget hordanom, hogy lehessen kontaktlencsém, vagy lehet rögtön az?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Rögtön lehet kontaktlencséd. Viszont azt hiszem erre nincs semmilyen támogatás. De már a szemüvegre se nagyon.

A jogosítványba be kell iratni ha kontkatlencsét viselsz.

2013. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, de azért kell lenni szeművegnek is mellette nem?
2013. ápr. 5. 23:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell szemüveg ha nem akarsz. Én sem csináltattam, mert úgysem venném fel soha. Felesleges kiadás lenne. Nekem elég a kontaktlencse, mindig azt hordom. Max akkor nem szabad ha begyullad a szemed, de nekem olyan sose volt még az évek során, erre vigyázok.
2013. ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is először kontaktlencse volt, és már hordtam, miközben készítették a szemüveget. Én sem hordom a szemüveget utcán, gyűlölöm. Ráadásul fogszabályzóm van, szóval a kettő együtt már elég brutálul nézne ki szerintem :-) Munka közben hordom a kontaktlencsét, és ha már nem megyek sehová, otthon meló után és hétvégén a szemüveget viselem. Mivel nem látja senki a szemüvegem, max. a család és a barátom, ezért nem is ruháztam be semmi extrára, egy tök egyszerűt választottam.
2013. ápr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attól függ hogy mennyire rossz a szemed, és milyen a lencséd. Ha 10-12 órát lehet bent, és nélküle rosszul látsz, akkor nem árat a szemüveg is. Mert ugye ha kiveszed délután akkor jó lenne ha még élesen látnál.
2013. ápr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!