Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerül egy szemüveglen...

Mennyibe kerül egy szemüveglencsére, ha kérek rá sötétítést is ami napfényre reagál?

Figyelt kérdés
Van egy akció Pécsen a Rafting optikában, és 1 Ft a szemüvegkeret, úgyhogy sima lencsékkel lenne kb 22-25E körül, és mondta, hogy a sötétítés kb lencsénként plusz 10E, vagyis úgy 45E lenne a szemüveg. Az jó ár?????? Vagy máshol olcsóbban kijönnék? Tényleg ennyibe kerül plusz egy kis sötétítés? :S vagy épp ez az átverés, vagyis valójában a keret is pénzbe kerül csak ezt még "ráverik" a lencsék árára??? Tapasztalat?
2009. szept. 22. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Én fényre sötétedő,tükröződésmentes,vékonyított lencsét érdeklődtem az 80-100eft az 1 pár lencse.Végül simát választottam,de tükröződés menteset,nem volt 15e az 1 pár.A keret pedig "solano 3-140",napszemüveggé alakítható,17e volt.Jászárokszálláson.Szerintem a környékedben nézz be mindenhová,ha van időd,mert nagyon sok a különbség.
2009. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!