Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hátsó lámpabúra sötétítést...

Hátsó lámpabúra sötétítést szeretnék! Hol tudok venni ilyen sötétített lámpabúrát Corsa b re? Vagy hogyan tudnám megcsináléni magamnak? Van ez a motip búraspay hogyan használjam?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Magadnak sehogyan se próbáld. A lámpák esetén nem csak annyi van megszabva, hogy valahogyan világítson, hanem vannak előírások a kibocsátott fényerőre. Ezt a gyári lámpa a gyári burával pontosan tudja hozni. Ha lefújod valami festékkel, nem fog úgy világítani, ahogy a szabályozás megköveteli. Igaz, az E-jelzés benne lesz, de nem vehetsz részt vele a forgalomban. Illetve senki nem garantálja neked, hogy onnantól kezdve valóban látszani is fog a hátsó lámpád és nem rohan beléd valaki, mert napsütésben nem látta, hogy fékezel. Tudom, csak érzéssel fogod lefújni, nem vastagon, de ha még sosem használtál szóróflakont, akkor lehet, hogy nem is tudsz vele szép, egyenletes bevonatot létrehozni, ráadásul kétszer egymás után, hogy egyformán világítsanak a lámpák.

Ha sötétített hátsó lámpára vágysz, akkor valamelyik tuningbolt kínálatában keresd. A B Corsa eléggé gyakori és népszerű tuningalap, bőven vannak hozzá alkatrészek. Illetve márka- vagy típusfórumokon is szétnézhetsz, én is ráakadtam 1-2-re, ahol egész jó alkatrészforrásokat említenek meg.

2011. ápr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlanám! Fiam vett vaterán VW Polojához sötétített hátsó búrákat. Közúti ellenőrzésen (KPM+Rendőrség) le akarták venni a rendszámot. Szerencsére a csomagtartóban ott voltak az eredeti búrák, de addig nem engedték tovább, míg vissza nem cserélte.
2011. ápr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem a műszaki vizsgán nem akartak átengedni sötétített hátsó lámpák miatt. Kicseréltem és egyből megfelelt.
2011. ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
első válaszloló! van esetleg ajánlatod ilyen tuning boltra, vagy helyre ho llehet ilyeneket rendelni? szted milyen árfekvésben vannak?
2011. ápr. 5. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik barátom festékboltban talált olyan spray-t amit szándékosan lámpbúrákhoz van, avval lefújta, full sötét volt az egész, egyszer a rendőrök kötekedtek vele de műszakin átengedték.
2011. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!