Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi bajom van? Néhány hete...

Mi bajom van? Néhány hete (2-3) kezdődött, hogy rángatózik a szemhéjam a bal szememen és naponta többször is csinálja ezt, van amikor nagyon sokszor, és nagyon idegesítő, nem fáj de kellemetlen lüktető érzés.

Figyelt kérdés

és olyankor mindig nyomkodom kicsit az ujjammal, de sztem nem függ attól h mikor hagyja abba, pár másodperc, 1-2 perc után abbahagyja. de nagyon zavaró pl amikor beszélgetek vkivel, és elkezd lüktetni.

Eléggé stresszes vagyok meg minden, lehet ez a probléma? de akkor miért csak az egyik szemem? v valami más bajom van?:S



2013. ápr. 14. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, szerintem az idegtől van, mert nekem általában akkor jön elő, ha stresszelek valamin.
2013. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak mondjuk most volt egy hét szünet húsvétkor az egyetemen és tök nyugi volt itthon. és akkor is folyton csinálta..:/
2013. ápr. 14. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:
A stressztől, idegességtől van. Az lényegtelen, hogy mindig csak az egyik szemed, de addig nem fog megszűnni, amíg idegeskedsz.
2013. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Hát igen mondjuk ha sokat idegeskedtél akkor egy darabig még nyugis állapotban is előjöhet. Szerintem ilyenkor még az van hogy nem tettük túl magunkat teljesen a stresszen:) amúgy jobb már?

2013. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, a stressz okozza, nekem is szokott lenni. A jó hír, hogy teljesen ártalmatlan, és kívülről nem nagyon szúrja ki senki. Érdemes megpróbálni kicsit változtatni az életmódon, mielőtt rámegy az ember egészsége is. Plusz lehet szedni Magne B6 tablettát, ez magnézium+B vitamin készítmény, segíthet, mert jól hat az idegekre is, meg az izmokra is.
2013. ápr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Villácska válasza:
Magnézium hiány is lehet..
2013. ápr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még sajnos nem múlt el, de voltak napok mikor nem csinálta.Változtatni sajnos nem nagyon tudok ,az egyetem miatt mindennapos a nem alvás és az idegesség.. Köszönöm a tippet, kipróbálom a magnéziumot.
2013. ápr. 27. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!