Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem idegesítő az oldalon a...

Nem idegesítő az oldalon a sok babás kérdés? Többször is felteszik ugyanazt a kérdést, engem ez kissé kiakaszt, főleg ennyi és annyi idős babának mit kéne tudnia típusú kérdésektől másznék falra.

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 14:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem megyek arra a területre, úgyhogy nem is találkozok ilyenekkel.
2011. szept. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%

Én is direkt kerülöm azt a témakört.

Miért mész oda, ha idegesít? Én is a falra mászok tőlük, a francért nem tudnak utánaolvasni, de én rá sem pillantok már a gyerekvállalás témára sem. Meg egyébként sem szeretem a gyerekeket.

Nem vagyok hülye, hogy magamat idegesítsem.

2011. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
csak keresek egy kifejezést,és máris kidob vagy 50 gyereknevelési kérdést
2011. szept. 25. 14:08
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Ja, így már más, igen, ez esetben engem is felidegesít, hogy ezerszer feltett kérdéseket dobál ki nekem a lényeget meg nem.
2011. szept. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha nem a "mindenben kereső" mezőbe írnád, hanem abba a kategóriába, ami érdekel, nem dobná ki ezeket a kérdéseket. Erre találták ki ezt a funkciót.
2011. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
egészség témakör is ezekkel van tele
2011. szept. 25. 14:11
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
pfuuuuuuuuuujjj
2011. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Hát, ha engem ez annyira gyakran érintene és felhúzna akkor jelenteném mindet. Ha van már ilyen kérdés, akkor törlik. Vagy átrakják a megfelelő kategóriába.
2011. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
82%
Valóban elég zavaró. Sokan felteszik ugyanazt a kérdést, tehát csak a keresőt kéne használni. Vagy eleve az, hogy olyan kérdéseket, amiken múlhat az egészségük, itt tesz fel? Miért nem a neten nézi meg pl. azt, hogy szedheti-e az adott gyógyszert terhesség alatt? Vannak jó és hiteles honlapok. Vagy az orvosát, vagy egy gyógyszertárat hívnának fel ilyenkor...De inkább vadidegenektől kérdezik meg.
2011. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
bár én most akarok babát és valamennyire érdekel a téma de engem is idegesítenek a várandós ill. kisgyerekes anyukák, meg a sok buta kérdés. el tudom képzelni hogy akit egyáltalán nem érdekel a téma annak milyen idegesítő.
2011. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!