Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemészeti látásvizsgáló...

A szemészeti látásvizsgáló táblákon minden ugyanazok a számok vannak?

Figyelt kérdés

Holnap megyünk iskolával orvosi vizsgálatra, és szemvizsgálat is lesz. Attól félek hogy a bal szememmel nem fogom látni az alsóbb számokat. Amúgy arra a táblára gondolok amin fentről lefelé egyre csökkennek a számok. Meg kéne őket tanulnom mert nem akarok szemüveget. Fölösleges is mert szinte teljesen a jobboldali szememet használom ( ha a balt becsukom akkor is szinte mindent ugyanúgy látok, viszont ha a jobbat csukom be és a bal marad nyitva akkor minden arrébb csúszik egy kicsit)


A jobb szememmel mindent tökéletesen látok, ha mindkettő nyitva van akkor is.


Mivel van B-s jogsim, így lehet h vezető szemüveget kapnák, amit én egy fölösleges koloncnak érzek.


Na mik azok a számok?, megtanulom őket.


2009. szept. 23. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
A számokat nem tudom, de mindegyiken ugyanaz van. Csak a 42-t jegyeztem meg, az a legnagyobb.
2009. szept. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor felvételiztem, az eü. alk. vizsgálaton volt szemészet is. Volt egy csaj, aki otthon bemagolta a táblát (tehát val.szeg ugyanazok a számok vannak mindenhol), de a komputeres vizsgálaton kiderült a csalás...MIndenki rajta röhögött, mekkora balek. Nagyon ciki volt neki...szerintem te ne tanuld be, inkább vállald, ha szemüveg kell (esetleg kontaktlencse)
2009. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ha majd egy balesetet okozol vezetés közben akkor is hangsúlyozd ,hogy betanultad a táblát. "Optikus"
2009. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké, :D köszi, majd szólok h te tanácsoltad
2009. szept. 30. 17:25
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Talán legközelebb jó lesz. :-)

Én 2 szemmel tökéletesen látok, de külön-külön nem.

2009. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm 17:31 :D én is ugyanígy vagyok, együtt tökéletesen, egyedül a ballal nem tökéletesen, de azért azzal is látok, csak a legalsókat nem látnám
2009. okt. 12. 15:08
 7/8 anonim válasza:
juj neekmis pont ilyen problemam van.csak a jobbal latok.a bal semmire se jo.alig latok vele . nekem 4.50 es a bal szemem szerinted akkor kapok jogsit?irj kerlek az emailemre.gerda15@citromail,hu
2010. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 llaci56 válasza:

Pedig jó lenne neked a szemüveg!

"...lehet h vezető szemüveget kapnák..."


lehet h vezető szemüveget kapnéééééééék!!!

2013. máj. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!