Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szabad kontaktlencsében kerti...

Szabad kontaktlencsében kerti főzőcskézni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy rendes bográcsozásnál, a füsttől lehet valami bajom, ha kontaktlencsét viselek közben? És ha veszélyes, akkor mennyire, úgy értem lehet belőle komoly bajom vagy nem?

2013. ápr. 25. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi bajod, az előfordulhat, hogy kicsit kényelmetlenné válik egy idő után, hamarabb kiszárad a füst miatt, de ha sokat pislogsz, akkor ez is elkerülhető.
2013. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért legyen rajtad valami más is:)
2013. ápr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A füst miatt én inkább levenném. Ha van szemüveged, akkor inkább rakd fel azt. Ha sűrű füst meg rá, akkor nagyon hamar kiszárad és kényelmetlen lesz. + tudod milyen az, amikor csípi a szemedet a füst? Most képzeld el, hogy ez a csípős érzés ottmarad a lencse miatt.
2013. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél rá egy napszemüveget, az is óvja valamennyire a füsttől.
2013. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem kell azért ennyire izgulni az ilyen dolgoktól. Ha kényelmetlen azt úgy is érzed. Én itthon reggel meg este vagyok szemüvegben csak, a többi időben mindig kontaktlencsében vagyok, csináljak bármit, (pl főzöcske, úszás, akármi)
2013. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!