Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyi ideig bírjátok kontaktl...

Mennyi ideig bírjátok kontaktlencsében mielőtt elkezdene száraz lenni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
én ha reggel 6kor felkelés után beteszem, akkor este 8-9 fele kezdem érezni, hogy már nem olyan jó, de pl. ha buliba megyek, azelőtt szoktam cseppenteni a szemembe, vagy kivenni és megmosogatni egy kicsit. múltkor véletlenül elaludtam vele :S
2013. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szokott száraz lenni, eddig a max az 2 nap volt amíg egyfolytában a szememben volt, de a végén sem volt száraz.
2013. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én sem érzem, hogy száraz lenne. Van, hogy reggel 5kor berakom és este 10kor meg ki. Akkor sincs semmi gond. Csak ha pl gépezek, ott kevesebbet pislog az ember, akkor van hogy ki is veszem, oda úgysem kell lencse. Viszont tv-zni is abban szoktam este, mert a szemcsim már csereérett és abban nem látok teljesen jól.
2013. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem, hát ezek nagyon hosszú időknek tűnnek :D
2013. ápr. 30. 08:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Én fél6kor beteszem és ha péntek van akkor 11kor érek haza, akkor veszem ki. Nem éreztem még soha hogy száraz lenne, csak gépezéskor de akkor sem az idő miatt henem mert keveset pislogok.
2013. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sajnos nekem nincsenek ilyen jó eredményeim. 8 óra a max, amit kibírok benne, de azt is úgy, hogy legalább óránként egyszer-kétszer műkönnyel csepegtetek. Próbáltam többféle lencsét is, de egyik sem hozta a várt eredményt. A szemészem azt mondta, hogy próbáljam meg ébredés után később berakni, amikor már nem fáradt a szemem, de ha nap közepén rakom be, estére akkor sem látok már vele rendesen. Mikor végre kivehetem a lencsét, szinte "fellélegzik" a szemem:)
2013. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!