Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kötőhártya gyulladás lehet...

A kötőhártya gyulladás lehet anélkül hogy összeragadna a szemem?

Figyelt kérdés
azthiszem kötőhártya gulladásom van. reggel nemtudtam aludni mert úgy éreztem h valami a szememben vam,de mikor felkeltem nemvolt benne semmi. piros is egy kicsit de nem ragadt össze reggel.

2013. máj. 9. 05:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet,ha még nem olyan nagy a fertőzés,hiszen csak most kezdődik. Minél előbb menj el orvoshoz és akkor nem is lesz olyan csúnya.
2013. máj. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem piros lett és egy ponton szúrt nagyon, ott volt egy pici hólyagocska, de össze nem ragadt, kaptam rá a szemészeten szemcseppet és 2 nap alatt elmúlt.
2013. máj. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, megkérdezhetem milyen szemcseppet kaptál amitől elmúlt? Mert nekem Emadine-t írtak fel, de attól csak rosszabbodott a helyzet.

Köszönöm a választ!

2013. jún. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Emadine allergiás eredetű kötőhártya gyulladásra való. Mit jelent az,h romlott tőle?
2013. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajna nem emlékszem, hogy mi volt a neve, de az biztos, hogy nem Emadin. Menj vissza a szemészetre, fiamnak is még rondább lett a szeme az első szemcsepptől, kapott másikat, és az 2 nap alatt helyrehozta.
2013. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A "romlott tőle"-t úgy értettem, hogy sokkal vérágasabb lett a szemem. Ezt a szemcseppet a háziorvos írta fel. Ma voltam szemészeten is, és ott is azt mondták, hogy pedig az Emadine jó erre és azzal kezeljem...Folytatom, aztán meglátom mi lesz..

Köszönöm a választ!:)

2013. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!